www.Posnet-Temo.pl
Drukarka fiskalna Posnet Temo Online Drukarka fiskalna Posnet Temo Online Drukarka fiskalna Posnet Temo Online

Drukarka fiskalna Posnet Temo Online

Temo Online to wyjątkowo poręczna i lekka drukarka fiskalna, która charakteryzuje się bogatą funkcjonalnością oraz wysokimi parametrami użytkowymi. zapewni Ci nie tylko transmitowanie danych do CRK (Centralnego Repozytorium Kas), ale również przechowywanie istotnych informacji w pamięci chronionej (z opcją zdalnego zarchiwizowania). Oprócz tego, Posnet Temo Online sprawnie drukuje różnorodne dokumenty, m.in. paragony fiskalne i faktury VAT, płynnie współpracuje z systemem sprzedaży, obsługuje do 100 000 pozycji towarowych oraz posiada wymienną, wydajną baterię litowo-jonową. Oto nowoczesna technologia sprzedaży, która znajdzie zastosowanie zarówno w małych i średnich placówkach handlowych lub usługowych, jak i w czasie mobilnego obsługiwania klientów. Oto Temo Online marki Posnet!

Komunikacja z CRK - przewodowa lub bezprzewodowa

Poszukujesz drukarki fiskalnej, która zapewni m.in. przesyłanie danych do Centralnego Repozytorium Kas? Temo Online posiada taką funkcjonalność! Ponadto, ten model pozwoli Ci zdecydować, w jaki sposób będzie przebiegało transmitowanie informacji do CRK. W urządzeniu Posnet do dyspozycji są 2 rozwiązania - komunikacja po podłączeniu drukarki rejestrującej do komputera, który ma dostęp do internetu (przez USB), albo bezprzewodowa współpraca za pośrednictwem opcjonalnego modułu Wi-Fi. Temo Online zaoferuje Ci również aktualizację swojego oprogramowania w przyszłości.

Archiwizuje ważną dokumentację w pamięci chronionej

Po wdrożeniu Temo Online przechowywanie istotnej dokumentacji firmowej staje się zarówno bezpieczne, jak i niezwykle komfortowe. Wszystko za sprawą pamięci chronionej, którą zastosowano w tym urządzeniu. Taka technologia samodzielnie zapisuje ważne informacje na temat prowadzonej ewidencji - w formie cyfrowej, na karcie pamięci micro SD/micro SDHC o pojemności 4GB. W taki sposób Posnet Temo Online przechowuje m.in. dane dotyczące wystawionych paragonów fiskalnych (kopię wszystkich dowodów sprzedaży).

Obsłuży do 100 000 pozycji w bazie PLU

Jak na drukarkę rejestrującą przystało, Posnet Temo Online doskonale współpracuje z dużą bazą towarową. Po wcześniejszym skonfigurowaniu produktów lub usług w oprogramowaniu komputerowym, urządzenie obsłuży nawet 100 000 pozycji PLU. A to nie wszystko, co Temo Online oferuje w kwestii identyfikacji asortymentu. Drukarka Posnet emituje paragony, które zawierają długie nazwy poszczególnych pozycji towarowych. Co więcej, wszystkie produkty lub usługi mogą mieć zaprogramowaną dodatkową linię opisu.

Sprawny i praktyczny mechanizm drukujący

W kwestii szybkości działania, Temo Online zawstydzi niejedno znacznie większe urządzenie! Ten model od Posnet wyposażono w termiczny mechanizm Seiko, który wystawia różnorodne dokumenty, m.in. paragony dla klientów, z prędkością do 22 linii na sekundę. Atutem Temo Online jest także to, że instalacja rolki w urządzeniu przebiega na zasadzie \"drop in - wrzuć i drukuj\". Dzięki temu wykonanie wspomnianej czynności zajmuje dosłownie chwilę. Natomiast sam materiał eksploatacyjny ma szerokość 57 mm i długość 14 m.

NIP klienta i kod 2D na paragonie

Paragony dla nabywców, które są drukowane za pomocą modelu Temo Online, mogą zawierać nie tylko informacje niezbędne na takich dokumentach, ale też wiele dodatkowych treści. Urządzenie pozwala np. na wystawienie dowodu sprzedaży z NIP-em klienta, grafiką w nagłówku oraz kodem kreskowym. Co więcej, przy zastosowaniu Posnet Temo Online można emitować zarówno paragony, jak i faktury VAT czy skonfigurowane wcześniej dokumenty niefiskalne, m.in. kupony rabatowe bądź informacje o aktualnych promocjach. Już dziś zacznij korzystać z wszechstronnej technologii wydruku!

Płynna współpraca z firmowym systemem

Ta drukarka fiskalna marki Posnet bez kłopotu odnajdzie się w systemie sprzedaży, który został zainstalowany w Twoim przedsiębiorstwie. Model Temo Online może współpracować z komputerem lub terminalem komputerowym POS - zarówno przy użyciu przewodu USB, jak i modułu Wi-Fi/Bluetooth (do bezprzewodowej transmisji danych). Dodatkowo, drukarka obsługuje popularne protokoły komunikacyjne: Posnet i Thermal. Temo Online jest więc zgodna z wieloma programami dla firm (sprzedażowymi i sprzedażowo-magazynowymi), które są dostępne na polskim rynku.

Wydajny akumulator, który naładujesz również w czasie podróży

Wydajna drukarka fiskalna Temo Online posiada także… wymienny, wydajny akumulator litowo-jonowy. A z obecności tej baterii, która ma pojemność 2 150 mAh, wynikają same korzyści. Po pierwsze, gdy akumulator zostanie całkowicie naładowany, model Temo Online gwarantuje wystawienie nawet 50 000 linii tekstu na paragonach fiskalnych oraz innego typu dokumentach. Po drugie, bateria tego urządzenia od Posnet może być także zasilana z instalacji samochodowej - przy użyciu opcjonalnej ładowarki 12V, 24V lub 48V. Nie zwlekaj, zainwestuj w pełną mocy drukarkę fiskalną online!

Wielkie możliwości, małe gabaryty

Temo Online to najmniejsza i najlżejsza drukarka rejestrująca na polskim rynku. Wymiary tego urządzenia wynoszą zaledwie 86 x 46 x 128 mm (szerokość, wysokość, długość), natomiast jego waga to tylko 360 g (z rolką papieru termicznego). Temo Online jest także wytrzymała na zachlapania, zakurzenia czy wstrząsy, czyli niekorzystne czynniki, które mogą wystąpić np. w czasie pracy w terenie. Oprócz tego, drukarkę fiskalną Posnet będziesz mógł wyposażyć w skórzany pokrowiec (opcja), zapewniający jeszcze lepszą ochronę urządzenia. Ogromna funkcjonalność zamknięta w małej konstrukcji - to zyskasz po wdrożeniu Temo Online!

Zamów on-line

Zamów on-line

Wypełnij formularz on-line i zamów
drukarkę fiskalną Posnet Temo!

Zamów

Zapytaj

Zapytaj

Wypełnij krótki formularz, a nasz eskpert udzieli Ci niezbędnych informacji.

Zapytaj

Podobne produkty

Drukarka fiskalna Posnet Thermal XL2 Online

Drukarka fiskalna
Posnet Thermal XL2 Online

Zobacz więcej
Polskie Centrum Kas Fiskalnych - Technologie Sprzedaży

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij