www.Posnet-Temo.pl
Drukarka fiskalna Posnet Temo HS EJ Drukarka fiskalna Posnet Temo HS EJ Drukarka fiskalna Posnet Temo HS EJ

Drukarka fiskalna Posnet Temo HS EJ

Najmniejsza i najlżejsza drukarka fiskalna dostępna na rynku. Temo HS EJ została wyposażona w elektroniczną kopię paragonów, wydajną baterię, funkcję wydruku faktur VAT i nowoczesny, zapewniający szybkie prowadzenie sprzedaży, mechanizm drukujący. Niesamowite, że tak niewielkie urządzenie może obsłużyć bazę towarową zawierającą 100 000 pozycji! Dodatkowo, do nazwy towaru lub usługi możesz wpisać aż 40 znaków, dzięki czemu jednoznacznie opiszesz swój asortyment. Korzystaj z niezawodnej i komfortowej w obsłudze drukarki fiskalnej, która usprawni rejestrowanie obrotu oraz zapewni uznanie w oczach nabywców.

Drukarka fiskalna Posnet Temo HS EJ - Małe i poręczne urządzenie fiskalne

Małe i poręczne urządzenie fiskalne

Nie ma drugiej tak małej i lekkiej drukarki. Jej wymiary to zaledwie 86 x 128 x 46 mm (szer. x głęb. x wys.), a waży tylko 380 g (z papierem). Dzięki temu urządzenie fiskalne bez problemu umieścisz nawet tam, gdzie przestrzeń przeznaczona do sprzedaży jest nieco ograniczona. Jeśli Twoja firma specjalizuje się w pracy mobilnej, Temo HS EJ możesz przenosić w specjalnym pokrowcu, jak również w zwykłej torbie na ramię.

Drukarka fiskalna Posnet Temo HS EJ - Papierowa kopia paragonu odejdzie w niepamięć

Papierowa kopia paragonu odejdzie w niepamięć

Urządzenie realizuje elektroniczną kopię paragonów. Wszystkie informacje z Temo HS EJ są zapisywane na karcie pamięci microSD. Elektroniczna forma przechowywania danych to nie tylko wygoda, gdyż nie musisz przechowywać wielu papierowych potwierdzeń sprzedaży, ale także oszczędność i bezpieczeństwo interesów Twojej firmy. Co więcej, informacje zapisywane na karcie pamięci można w każdej chwili zarchiwizować na innym nośniku, np. na płycie DVD.

Drukarka fiskalna Posnet Temo HS EJ - Szybki wydruk i wrzutowy system wymiany papieru

Szybki wydruk i wrzutowy system wymiany papieru

Innowacyjny, termiczny mechanizm drukujący, który zastosowano w tej drukarce, usprawni funkcjonowanie Twojej działalności. Urządzenie drukuje paragony z prędkością 22 linii na sekundę, więc klienci szybko otrzymają potwierdzenie sprzedaży. Dodatkowo, Temo HS EJ posiada wrzutowy system wymiany papieru, który sprawia, że wymiana rolki jest niezmiernie prosta i trwa tylko kilka sekund.

Wydrukuje 50 000 wierszy na paragonie bez stałego zasilania

Kluczowem atutem drukarki marki Posnet jest niezwykle wytrzymały akumulator. Urządzenie bez podłączenia do zasilania zewnętrznego może wydrukować do 50 000 wierszy na paragonach. Sporym plusem jest również możliwość ładowania akumulatora urządzenia w samochodzie. Okaże się to szczególnie przydatne w przypadku działalności, które prowadzą mobilną sprzedaż towarów lub usług.

Drukarka fiskalna Posnet Temo HS EJ - Komunikacja z komputer za pomocą modułu Bluetooth

Komunikacja z komputer za pomocą modułu Bluetooth

Temo HS EJ została wyposażona w moduł komunikacyjny Bluetooth, który umożliwia bezprzewodowe połączenie z komputerem, a konkretnie, z oprogramowaniem do zarządzania sprzedażą. Dodatkowo, drukarka posiada jeszcze jedno złącze komunikacyjne - USB. Praca przy użyciu tak małego, a zarazem innowacyjnego urządzenia fiskalnego, jest czystą przyjemnością.

Drukarka fiskalna Posnet Temo HS EJ - Aż 100 000 precyzyjnie opisanych pozycji w bazie PLU

Aż 100 000 precyzyjnie opisanych pozycji w bazie PLU

Drukarka Posnet doskonale zrealizuje zalecenia Ministerstwa Finansów, dotyczące jednoznacznego nazewnictwa towarów lub usług. Urządzenie pozwala bowiem na umieszczenie w nazwie produktu nawet 40 znaków, a także dodatkowej linii opisu. Możesz być pewien, że miejsca na precyzyjnie opisaną ofertę nie zabraknie zbyt szybko, gdyż Temo HS EJ jest w stanie obsłużyć 100 000 pozycji, zdefiniowanych wcześniej w programie komputerowym.

2 warianty kolorystyczne - czarny oraz biały

Składając zamówienie na Posnet Temo HS EJ będziesz mógł wybrać wariant kolorystyczny urządzenia. Dostępne są 2 wersje - czarna lub biała. Dzięki temu zyskasz drukarkę fiskalną, która będzie dostosowana do kolorystyki miejsca pracy lub barw Twojej firmy. Poza tym, Posnet Temo HS EJ charakteryzuje się solidnym wykonaniem i gwarantuje wytrzymałość na intensywną eksploatację. Sięgnij po elegancką i wielofunkcyjną technologię.

Zamów on-line

Zamów on-line

Wypełnij formularz on-line i zamów
drukarkę fiskalną Posnet Temo!

Zamów

Zapytaj

Zapytaj

Wypełnij krótki formularz, a nasz eskpert udzieli Ci niezbędnych informacji.

Zapytaj

Podobne produkty

Drukarka fiskalna Posnet Thermal XL2 Online

Drukarka fiskalna
Posnet Thermal XL2 Online

Zobacz więcej
Polskie Centrum Kas Fiskalnych - Technologie Sprzedaży

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij